Az utaskísérő, Ádám kedves, udvarias, tájékoztató volt, szívesen utazom vele máskor is. A sofőrök munkájával is elégedettek voltunk. A busz kényelmes volt, szívesen utaztunk ilyen busszal.
prágai városnézés
2018
Az utaskísérő, Ádám kedves, udvarias, tájékoztató volt, szívesen utazom vele máskor is. A sofőrök munkájával is elégedettek voltunk. A busz kényelmes volt, szívesen utaztunk ilyen busszal.
Legutóbbi hozzászólások