Maximálisan elégedett vagyok a szervezéssel és az utaskísérő munkájával.Nagyon jól éreztük magunkat. Még fogunk Veletek utazni! 🙂
Egynapos bledi kirándulás
2019
Maximálisan elégedett vagyok a szervezéssel és az utaskísérő munkájával.Nagyon jól éreztük magunkat. Még fogunk Veletek utazni! 🙂
Legutóbbi hozzászólások